Automatické ekologické kotle

Automatické ekologické kotle poskytují 3 x levnější teplo. Zapalují se 1 x za rok a zásobník vydrží až týden bezobslužného provozu.

„Loni jsem topil zemním plynem, 37 000,- Kč za rok. Letos mne topení automatickým ekologickým kotlem stálo 9 000,- Kč za celou zimu. A za ušetřené peníze konečně jedeme na dovolenou“.

Těší nás, když na internetových diskuzích lze číst takové ohlasy, na technologii, kterou firma Kodek doporučuje a montuje lidem od roku 1996. Tedy, začali s tím v minulém století. Nyní mají bohaté zkušenosti a stovky realizací. Od rodinných domků, přes areály výrobních firem, restaurace, horské chaty až po části měst.

V případě vytápění bytovek se dostávají naši zákazníci na cenu za vytápění nezatepleného bytu 3 + 1 tímto kotlem na 5 – 6000,- Kč za rok.

automatické ekologické kotle

Dále dodáváme i peletkové kotle a kotelny na biomasu, i dřevoplyn.

Například peletkový kotel v Rožnově:

Zásobník peletek vydrží 5 dnů bezobslužného provozu.

Kotel má vynikající účinnost spalování (nad 90 %). Díky tomu dává velmi levné teplo. Již dnes je teplo cca 6,5 x levnější, než elektřina noční proud. A to je velmi zajímavé. Předpokládaná roční spotřeba je 4 – 6 tun peletek. Tedy bez DPH a dopravy cca jen 8 – 12 000,- Kč/rok. To je velmi úsporné, čisté a ekologické topení.
Umí spalovat peletky, kusové dřevo i uhlí.

Automatické ekologické kotle montujeme od rodinných domků, přes fabriky, horské chaty, až po zásobování částí měst. vyrábí teplo cca 6 x levněji, než elektřina přímotop.
Kotle jsme montovali i v Krkonošském národním parku. KRNAPu. Mají dlouhou životnost, na podzim 2013 jsme servisovali kotle vyrobené v roce 1995:

 
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *