Čističky odpadních vod

Domovní čističku odpadních vod nemůže mít každý. Ale každý by ji chtěl. Návratnost investice je 3 – 4 roky, pokud zapojíte „práce svépomocí“, tak i poloviční. Poloviční návratnost má i ČOV novinka Akvatik 4. Ta má vynikající cenu.

Ale hlavně je to zdroj vody. Pro náš dům, pro přírodu, pro potok, pro zvířata…

dům

Kdybychom našim předkům, celé generace žijící někde v dřevěnicích , řekli, že mají kupovat vodu z Francie, asi by si poklepali na čelo, a myslili by si, že jsme se zbláznili. No, ale my jsme se asi skutečně zbláznili. Architekti ve Zlíně říkají: „víte, proč je ve Zlíně stejně drahá voda jako v Paříži? Protože Paříž neodvádí ročně 150 – 180 milionů Kč do Zlína“.

dům

Domovní čistírna odpadní vod je vysoce ekonomické a vysoce ekologické zařízení. Vrací čistou vodu do přírody, nebo k opětnému využití v domě. A voda je stále vzácnější a dražší surovina. A je to životně důležitá surovina. Voda je nenahraditelná surovina. Obchod s vodou představuje nekonečný business. Pokud někomu prodáváte plyn, elektřinu, nebo uhlí, váš business je nejistý. Může být ukončen, přechodem na jinou energii, může být minimalizován. Třeba tím, že občan zakoupí sobě a instaluje tepelné čerpadlo, nebo dokonce plusový dům. To je takový dům, který vyrobí více elektřiny, než spotřebuje na vytápění a teplou vodu. Navíc může přejít ke konkurenci. Což u vody nelze. Tu potřebujete dnes, zítra i pozítří. I vaše děti budou vodu potřebovat, děti jejich dětí…,Navíc, máte – li jednu kanalizaci, u konkurence nenakoupíte. I kdybyste neodebírali žádnou vodu, zaplatíte paušál. A ne malý. A úsporami, snižováním spotřeby, jen roste cena. Není úniku. Bussiness bez konce.

čistička

Čistírny odpadních vod Akvatik mají samozřejmě i Eurocertifikát.

Instalujte domovní čistírny odpadních vod, dokud můžete.

 
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *