Podlahové otopné systémy

Podlahové otopné systémy dodáváme pro plynové kotle, pro kotle na tuhá paliva, i speciální podlahovky pro zvýšení výkonu a účinnosti tepelných čerpadel.
Realizujeme podlahové vytápění 1 vrstvé trubky, 3 vrstvé trubky (plastohliník), ale i speciální 6 vrstvou trubku: 

Podlahové topení špičkových parametrů – aneb 6 vrstvá podlahová trubka

Představuje se nám nová generace podlahových trubek. Tyto trubky byly vyvinuty speciálně do podlahových otopných systémů vytápěných tepelným čerpadlem. Tyto trubky zlepšují přechod tepla a zlepšují hydrauliku. Tím dochází ke zvýšení výkonu tepelných čerpadel, zvýšení topného faktoru a snížení celoročních provozních nákladů na vytápění objektů.

podlahové otopné systémy
      
Jde o první šestivrstvou trubku slovenského výrobce. Je to první podlahová trubka s dokonalou kyslíkovou bariérou. Jejím vývoji předcházelo 16 let zkušeností s výrobou a instalacemi podlahových otopných systémů. Nyní má vytápěno cca 2 500 rodinných domků. Jedná se tedy o největšího česko-slovenského výrobce podlahových otopných systémů. Při vývoji byly použity i know-how získané v rámci vesmírných projektů.

Do betonu, nebo anhydritu, ale i suché podlahové otopné systémy, ta má perfektní předávání tepla. 

Rovnoměrnějšího předávání tepla lze dosáhnout i oválnou trubkou podlahového topení: 

Rádi vám naceníme Váš podlahový otopný systém, dle vašich požadavků s vlivem na úsporu energií. Podlahový otopný systém má velký vliv na tepelnou pohodu, ale i na úspory energií. V omezené míře jej používáme i ke chlazení.

 
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *